Pristatymas Lietuvoje

Prašome atkreipti dėmesį, kad lipdukų spaudos užsakymo gaminimas užtrunka 4-7 darbo dienas, o Lietuvoje pristatome per 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, todėl nuo užsakymo atlikimo siuntą pristatysime per 10 dienų. Apie numatomą siuntos pristatymo datą būsite informuoti SMS žinute arba e. paštu.

Siunčiame Lietuvoje. Jei norite užsakyti į užsienį, rašykite info@lipdis.lt.

Pristatymas Jūsų pasirinktu adresu paštu

Siunta su prekėmis į artimiausią pašto skyrių atkeliaus per 2-4 darbo dienas. Išimtiniais atvejais, pavyzdžiui, šventiniu laikotarpiu, siuntimas gali užtrukti iki 5-6 darbo dienų.

Kai siunta atkeliaus į artimiausią pašto skyrių, pašto darbuotojas Jūsų adresu paliks apie tai informuojantį pranešimo lapelį. Vykdami į pašto skyrių atsiimti siuntos nepamirškite minėto pranešimo lapelio ir asmens tapatybę liudijančio dokumento.

Pastaba: lengvas siuntas, pvz: laiškus, tokios yra dažniausios lipdis.lt siuntos, pašto darbuotojai gali, bet neprivalo pristatyti į Jūsų namus asmeniškai. Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje, įskaitant Kuršių neriją.

Grąžinimas / keitimas

Netiko? Nepatiko? Radote broką?

Jei atsitiko taip, kad esate nepatenkinti gautais lipdukais, prašome, susisiekti nurodytu telefonu arba el. paštu. Turėkite užsakymo numerį. Mes pasistengsime kuo greičiau išspręsti kilusius nesklandumus.

Keičiant ar grąžinant lipdis.lt parduotuvėje įsigytas prekes, svarbu žinoti, kad:

  • Grąžinti ar pasikeisti įsigytus lipdukus galima per 14 darbo dienų nuo gavimo dienos;
  • Kartu su keičiamais ar grąžinamais lipdukais turi būti pridedama: pirkimą patvirtinantis dokumentas (sąskaita);
  • Transportavimo ar siuntimo išlaidas apmokate Jūs, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos kokybės ar gamybos klaidos;
  • Keičiami ar grąžinami lipdukai turi atitikti jų prekiniam stoviui keliamus reikalavimus: negali būti naudoti; turi būti nesugadint; turi būti grąžinami originalioje pakuotėje.

Pastaba: pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti, išpakuoti lipdukus (pvz. įpakavimo voko atidarymas), nelaikomas esminiu prekės išvaizdos pakeitimu.

  • Jei grąžinti lipdukai atitinka prekinei išvaizdai keliamus reikalavimus, per 14 darbo dienų nuo keičiamų ar grąžinamų lipdukų gavimo, lipdis.lt įsipareigoja Pirkėjui išsiųsti naujus išsirinktus lipdukus (vietoj grąžinamos prekės) arba pervesti grąžintinus pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą.
  • Jeigu keičiant lipdukus susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas su Pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.