Lipdis.lt privatumo ir asmens duomenų tvarkymo politika

Privatumo politika atspindi Lipdis.lt internetinės parduotuvės lankytojų taikomą asmens duomenų tvarkymo praktiką.

Lipdis.lt gerbia savo internetinės parduotuvės lankytojų bei suinteresuotų šalių teisę į privatumo ir asmens duomenų konfidencialumą. Įsipareigoja tinkamai ir sąžiningai tvarkyti registracijos ir lankymosi metu gautus duomenis, neatskleisti šių duomenų trečiosioms šalims, jei to neįpareigoja įstatymai.

Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiame puslapyje išdėstyta privatumo politika. Siūlome perskaitykite šias Taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Lipdis.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti.

Jei Jums kiltų klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu, siųskite laišką el. paštu: info@lipdis.lt

Renkama informacija

Kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą, laiku jį pagaminti bei pristatyti nurodytu adresu, mums reikalinga tam tikra informacija, tokia kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris.

Jūsų asmeninė informacija yra saugi ir konfidenciali. Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant sąskaitą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – pristatyti užsakymus, užskaityti kredito kortelių apmokėjimus. Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

 • užsakymo tvarkymui, paruošimui ir pristatymui reikalingą informaciją, tokią kaip: vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris;
 • informaciją apie Jūsų apsilankymus lipdis.lt interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
 • informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
 • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Kokią informaciją mes renkame?

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose Lipdis.lt svetainės dalyse. Mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

 • interneto svetainei administruoti;
 • Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
 • turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
 • trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti.

Be aiškaus Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Turėdami Jūsų sutikimą, susisiekti su Jumis telefonu ar el. paštu tiesioginio marketingo tikslais, siųsime tik specialiai Jums parinktą informaciją apie pasiūlymus galinčius Jus sudominti. Bet kuriuo metu galite koreguoti šios informacijos gavimą susisiekę su mumis el. paštu info@lipdis.lt.

Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys tiesioginio marketingo tikslais, nenurodydami nesutikimo motyvų, taip pat raštu prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis.

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tiek, kiek to reikės šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams. Jūs turite teisę susipažinti su mūsų turimais Jūsų asmens duomenimis. Siekdami sužinoti, kokius Jūsų asmens duomenis surinkome ar gavome ir iš kokių šaltinių, kokias tikslais jie tvarkomi ir, ar visi Jūsų asmens duomenys yra išsamūs bei teisingi, turite iš anksto kreiptis į Lipdis.lt komandą info@lipdis.lt iš elektroninio pašto adreso, kuris buvo mums pateiktas.

Jūs taip pat turite teisę:

 • pateikę mums prašymą raštu, el. paštu ar telefonu, prašyti sustabdyti asmens duomenų tvarkymo veiksmus;
 • sužinoti, kokius duomenis apie Jus mes tvarkome;
 • būti pamirštiems, nurodyti, kad mes sunaikintume apie Jus turimus duomenis;
 • prašyti, kad Jūsų turimus duomenis perkeltume kitam asmens duomenų valdytojui;
 • nesutikti su privatumo politika ir nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys;
 • iš karto išreikšti savo nesutikimą arba pateikti vėlesnį pranešimą nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginio marketingo tikslais.

Užsakant mūsų lipdukus pateikdami savo asmens duomenis, Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų naudojami siekiant pagaminti, paruošti ir pristatyti užsakymą. Jūs iš anksto sutinkate, kad Jūsų asmens duomenis mes turime teisę laikyti serveryje, debesyje, tiek, kiek yra būtina, vadovaujantis LR teisės aktų reikalavimais.

Bet kokį prašymą ar nurodymą, sisijusį su asmens duomenų tvarymu, Jūs turite pateikti mums el. paštu info@lipdis.lt. Gavę tokį prašymą ar nurodymą, pateiksime atsakymą bei atliksime prašyme nurodytus veiksmus. Atsakymą Jums pateiksime raštu per 21 kalendorinę dieną.

Duomenų apsauga

Lipdis.lt internetinė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Lipdis.lt komanda visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Privatumo politikos pakeitimai

Lipdis.lt turi teisę keisti šią privatumo politiką. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas visais pasikeitimais. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia sutikimą su šiomis taisyklėmis. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.Slapukai

Lipdis.lt naudojami slapukai siekiant pagerinti vartotojų patirtį ir personalizuoti svetainę pagal Jūsų interesus.

Slapukai yra informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į Jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet tai gali panaikinti daugybę funkcijų, kurios būtinos, kad lipdis.lt svetainė pilnai veiktų.

Mūsų svetainėje naudojami gali būdi šie slapukų tipai:

 • Būtinieji slapukai – yra būtini tam, kad apsilankę internetinėje svetainėje galėtumėte naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų Jūs negalėtumėte atlikti daugelio pirminių funkcijų, tokių kaip pirkimo internetu.
 • Veikimą gerinantys skapukai – šie slapukai renka informaciją apie vartotojų naudojimosi svetaine įpročius, pavyzdžiui, kokie puslapiai lankomi dažniausiai, kiek laiko vartotojas praleidžia svetainėje, ar nėra gaunamos klaidos ir pan. Ši informacija yra anoniminė ir neleidžia identifikuoti konkretaus asmens. Ji renkama ir naudojama svetainės veiklai ir vartotojų patirčiai pagerinti.
 • Funkciniai slapukai – leidžia įsiminti Jūsų pasirinkimus ir pasiūlyti Jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.
 • Reklaminiai slapukai – leidžia rodyti reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent Jums ir atitikti Jūsų interesus. Taip pat leidžia nustatyti reklaminių skelbimų rodymo skaičių bei padeda matuoti jų efektyvumą.

Lipdis.lt naudojami slapukai ir naudojimo paskirtis:

Slapuko pavadinimas Galiojimo laikas Paskirtis
NID 1 mėnuo Slapukas turintis Google kodą, kuris leidžia prisiminti pasirinkimus, nuostatas ir kitą informaciją.
cookies_choice 1 mėnuo Informacija apie vartotojo sutikimą su slapukų politika.
PHPSESSID 1 sesija iki naršyklės lango uždarymo Saugoma vartotojo sesijos informacija.
__ga 2 metai Google analytics slapukas anonimiškai renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje. Naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.
__gat 1 minutė Riboja užklausų skaičių spaudžiant nuorodą.
__gid 1 diena Naudojamas statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti.

Kilus klausimams kreipkitės el.paštu: info@lipdis.lt

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.