Dažniausiai užduodami klausimai
Ar „lipdis.lt“ lipdukai yra atsparūs skalbimui, indaplovės ir mikrobangų krosnelės poveikiui?

Taip, žinoma! Mūsų vardiniai lipdukai yra atsparūs vandeniui, todėl drabužius galėsite skalbti skalbimo mašinoje, o lipdukais pažymėtus indus – plauti indaplovėje. Taip pat lipdukai yra atsparūs temperatūrų kaitai, todėl jais pažymėtus indus galėsite dėti ir į šaldiklį ir į mikrobangų krosnelę.

Ar galėsiu priklijuotus lipdukus pašalinti, jeigu jų nebereikės?

Lipduko klijai yra pakankami tiek, kad atlaikytų skalbimą ir temperatūrinius pokyčius, tačiau lipduką nesudėtingai galėsite pašalinti mechaniniu būdu, neliks jokių dėmių.

Ar būtina pildyti abi lipduke pažymėtas eilutes?

Tikrai ne. Ką rašyti ant lipduko, nuspręsite patys. Tačiau jūsų patogumui mes siūlome dvi teksto eilutes, kuriose galėsite įrašyti ne tik vardą, bet ir pavardę arba telefono numerį ar kitą svarbią informaciją.

Ką daryti, jei norimas tekstas netelpa ant lipduko?

Jeigu jums reikalingi užrašai netelpa ant lipduko, susisiekite su mumis. Parašykite mums norimą tekstą elektroniniu paštu: info@lipdis.lt.

Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad ilgesnį tekstą gali tekti spausdinti mažesniu šriftu, kuris gali būti sunkiau įskaitomas. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis ir pasistengsime rasti geriausią sprendimą, kad Jūsų lipdukai atrodytų puikiai ir būtų informatyvūs.

Ant ko galiu klijuoti vardinius „lipdis.lt“ lipdukus?

Mūsų lipdukus galima klijuoti ant drabužių, taip pat ant visų kietų paviršių, pavyzdžiui, indų, plastiko, mokyklinių priemonių bei ant minkštesnių medžiagų, pavyzdžiui, odinių paviršių ir audinių. Lipdukus galima priklijuoti prie kuprinių, kepuraičių.

Dėmesio: Jokiu būdu lipdukų neklijuokite tiesiai ant odos, plaukų ar gyvūnų.

Kaip klijuoti vardinius „lipdis.lt“ lipdukus ant drabužių ir daiktų?

Lipdukus turi klijuoti ne vieni vaikai, o suaugusieji arba vaikas, prižiūrimas bent vieno suaugusiojo.

Klijuojant vardinius lipdukus ant drabužių, juos geriausia klijuoti ant brando etikečių arba kitų, pavyzdžiui, skalbimo instrukcijas nurodančių etikečių esančių vidinėje pusėje. Nerekomenduojame klijuoti tiesiai ant audinio, nes pavišius gali būti netinkamas klijams sukibti.

Pridėtą lipduką prie paviršiaus reiktų prispausti, įsitikinti, jog jis tikrai prilipo. Po priklijavimo klijai su paviršiumi paprastai geriausiai sukimba per 24 valandas. Todėl prieš skalbiant drabužį skalbimo mašinoje, rekomenduojame palaukti 24 valandas.

Klijuodami lipdukus ant kietų daiktų, įsitikinkite, kad paviršius yra švarus ir sausas. Pridėję lipduką, paspauskite, kad stipriai priliptų. Priklijavus lipdukus, rekomenduojame daiktų neplauti 24 valandas.

Ar sutaps pasirinktos spalvos monitoriuje ir spaudoje?

Ne, Jūsų pasirinktos spalvos gali šiek tiek skirtis, kadangi monitoriuje matote spalvas RGB formatu, o spausdinama CMYK formatu. Be to, juk žinote, kad ir skirtingi monitoriai taip pat gali rodyti šiek tiek skirtingas spalvas.

Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis.

info@lipdis.lt

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.