Dažniausiai užduodami klausimai
Vardo lipdukus tikrai galima skalbti. Kaip?

Drabužius ir daiktus su priklijuotais vardo lipdukais galima skalbti skalbimo mašinoje ar plauti indaplovėje ir džiovinti dirbtiniu būdu. Svarbu – priklijuoti pagal rekomendacijas. Patikimiau tarnaus, jei neskalbsite aukštesnėje nei 70 °C temperatūroje. Nerekomenduojame šiais lipdukais žymėti patalynės ir rankšluosčių, kurie numatomi skalbiami ypatingai karštam vandenyje ar bus virinami.

Daugeliu atvejų šie lipdukai nepaprastai atsparūs! Susikurk dabar!

Klijuoti labai paprasta – nereikia lygintuvo. Įdomu?

Vardinį lipduką priklijuosite labai paprastai per tris sekundes. Atklijuokite lipduką nuo pagrindo ir pirštais prispauskite prie klijuojamo paviršiaus. Pasistenkite kuo mažiau liesti klijų paviršių. Ir viskas… Klijuojant, lipdukų nereikia “prilyginti” karštu lygintuvu.

Patikima! Susikurk vardo lipdukus dabar!

Kaip priklijuoti kuo patikimiau. Susipažinsi?

Vardo lipdukus klijuokite tik ant švaraus ir sauso paviršiaus. (Naudoti drabužiai turi būti išskalbti ir sausi).

Klijuodami, kuo mažiau lieskite lipduko klijus.

Ant drabužių klijuoti geriausia iš vidinės pusės ir ten, kur yra drabužių skalbimo instrukcijų ar gamintojo vardo etiketės (dažniausiai jos būna šilkinės). Nerekomenduojame klijuoti tiesiai ant audinio, nes ne visada gali būti tinkamas paviršius klijams sukibti.

Klijuojant ant kieto paviršiaus, lipduką tiesiog prispauskite, kad stipriai priliptų.

Po priklijavimo klijai su paviršiumi geriausiai sukimba per 24 valandas. Todėl rekomenduojame po priklijavimo drabužių neskalbti, daiktų neplauti, kažkaip mechaniškai ar termiškai neįtakoti mažiausiai 24 valandas.

Elementaru, susikurk dabar.

Kai vadro lipdukas atitarnavo – pašalinti nesudėtinga. Kokiu būdu?

Jeigu priklijuoto lipduko kažkada nebereikės, jį galėsite tiesiog atsargiai atplėšti ir taip pašalinti. Jeigu nuklijavus vardo lipduką liktų senų klijų – juos nesudėtingai galima nuvalyti spiritiniu skysčiu ar kitokiais valikliais.

Jokių nemalonių netikėtumų! Susikurk vardinius lipdukus dabar!

Dvi lipduko eilutės tekstui ir vieta paveikslėliui. Ar viską būtina užpildyti?

Rašykite tik tiek, kiek reikia ir kuo trumpiau. Parašytas vardas nurodo savininką, o jei dar parašytas telefono numeris, pamestas daiktas neprapuls, nes atradusysis turi kur paskambinti. Paveikslėlis ne tik papuošia, bet raidžių dar nepažįstančiam mažyliui duoda galimybę lengviau atskirti savo daiktus. Jeigu norite įtalpinti daugiau teksto – paveikslėlio nenaudokite.

Nemokamai maketuok vardo lipdukus mūsų platformoje kiek tik nori! Susikurk dabar!

Spalvos monitoriuje ir atspausdinus truputį skirsis. Kodėl?

Suprantama, kad ne visi monitoriai pritaikyti spaudos dizaineriui ir todėl kitokiame monitoriuje matomos spalvos šiek tiek skiriasi nuo tų spalvų, kurias matysite atspausdintame vardo lipduke.

Bet vistiek viskas bus gerai! Susikurk dabar!

Kaip laikyti dar nepanaudotus vardo lipdukus?

Geriausia laikyti gautoje pakuotėje bei kambario temperatūroje. Pasistenkite panaudoti per vienerius metus, taip bus patikimiau.

Jeigu dar neturėjai, arba turimi vardo lipdukai jau baigiasi – susikurk dabar!

Liko neatsakytų svarbių klausimų? Būtinai - klausk!

info@lipdis.lt

Tel. +370 606 73083

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.